Spalio mėnesį vykusiose Lietuvos Respublikos moksleivių jaunučių graikų – romėnų imtynių pirmenybėse prizines vietas iškovojo trys Kuršėnų sporto mokyklos auklėtiniai.

Graikų – romėnų imtynių klubo „Dvikova“ auklėtiniai iškovoję prizines vietas – pirmos vietos nugaltojas Simonas Vrublevskis (svorio kategorijoje iki 85kg) ,antrąją vietą iškovojo Vytautas Serva (iki 42kg), trečiąsias vietas iškovojo Artūras Putramentas (iki 47kg) ir Deividas Rudnickas (iki 42kg).

Sporto klubo „Dvikova“ treneriai  Gediminas Jonuškis ir Alvydas Tilenis teigia, jog konkurencija yra labai didelė. Pagal trenerius, pasitaiko atvejų, kad vienoje grupėje dėl prizinių vietų kovoja, net po 26 imtynininkus. Žinoma, yra ir tokių grupių kurias sudaro tik keletas sportininkų, todėl konkurencija kur kas mažesnė ir tikimybė laimėti žymiai didesnė.

Treneris A. Tilenis užsimina ir tai, kad graikų – romėnų imtynės yra olimpinė sporto šaka ir didžiuojasi Aleksandru Kazakevičiumi, kuris šiemet Londono olimpinėse žaidynėse, graikų – romėnų imtynių rungtyje, iškovojo trečiąją vietą. Treneris sako,  jog  šita pergalė įrodė, kad Lietuvoje ši sporto šaka yra puikiai vystoma; ši pergalė iškėlė aukštą kartelę mums – visiems treneriams – o tai skatina dirbti dar uoliau ir siekti dar geresnių rezultatų.  A. Tilenis tikisi, kad auklėtiniai seks olimpinio čempiono pavyzdžiu ir džiugins savo rezultatais.

Info: Eglė Urbelytė