Sausio 19 dieną Saulės mieste susirinko tituluočiausi šalies imtynininkai. Šiaulių sporto gimnazijos sporo salėje vyko Lietuvos suaugusiųjų čempionatas. Varžybose dalyvavo per 200 dalyvių.

Šiaulių rajono imtynininkai po ne nutrūkstamo pasiruošimo ir išlieto prakaito treniruočių metu, savo sunkiu darbu iškovojo 3 medalius. Nors galimybė buvo iškovoti ir daugiau medalių, bet tą dieną Fortūna ne visiems mūsų atletams nusišypsojo.

Gytis Kulevičius šiais metais rodo savo užsispyrimą ir norą būtį tarp geriausiu imtynininkų. Tik ką grįžęs iš Suomijos su aukščiausiu titulu, šiame čempionate savo gerbėjų taip pat ne nuvylė. Savo įspūdingais metimais, sutriuškino savo kelyje keturis varžovus ir tapo varžybų nugalėtoju (iki 60 kg). Jo apdovanojimų kolekcija pasipildė dar vienu auksu ir čempiono taure.

Bronzos medalį iškovojo Redas Milašauskas (iki 87 kg). Pirmoje kovoje Redas užtikrintai laimėjo pirmąją kovą (8:0). Antroje kovoje teko susitikti su rimtu priešininku Juliumi Matuzevičiumi. Redas priešininką spaudė nuo pirmų minučių, bet to, neužteko, priešininkui kontratakavus kuršėniškio pastangos nuėjo veltui ir teko tenkintis pralaimėta kova. Trečioji kova vyko dėl medalio ir jau niekur ne be buvo kur trauktis, liko užlipti ant kilimo ir pasiimti tą bronzos medalį, ką Redas ir padarė. Tuo jį ir sveikiname. Dar vieną bronzos medalį iškovojo Gediminas Jonuškis (iki 67 kg). Pirmoje kovoje teko nusileisti Justui Petrvačiui. Po to sekė dar dvi kovos, kurios užkabino bronzinį medalį. Didelis dėkui mūsų komandos medikei, kuri tinkamai atstatė ir sutvarstė po pirmos kovos patirtos traumos ranką. Be jos medicininių įgūdžių ir atvykusios palaikymo komandos iš Kuršėnų, medalių galėjo būti ir mažiau.

Didelis dėkui Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos administracijai už didelį palaikymą ir sudarytas galimybes ruoštis tokio lygio čempionatams bei visiems mūsų gerbėjams iš Kuršėnų.